SLUŽBYNAŠE SLUŽBY


Homeopatická poradna

Síla homeopatie dokáže pomoci v mnoha situacích, ať už je vnímána jako šetrnější alternativa k běžným lékům či se na ni člověk obrací při různých obtížích, kde normalní léčba nepomáhá. Vždy je však potřeba kvalifikovaný pohled. Svěřte se proto do našich rukou, kde vám velice rádi pomůžeme.

Veškeré konzultační služby v oblasti homeopatie se uskutečnují pod záštitou a odborným vedením naší farmaceutky a homeopatické poradkyně, Mgr. Jana Pilecká.


Nutriční poradna​

U nás v lékárně se na tuto oblast zaměřujeme a nabízíme široké spectrum výživových doplňků a farmaceutik. Naše nutriční poradna poskytuje komplexní poradenství v oblasti výživových doplňků, individualní přístup a odborný náhled na výživovou problematiku.                                                                                  

Navštivte nás a nechte si poradit naším kvalifikovaným a odborně proškoleným personálem lékárny.                                                                                                          


Dermo centrum

Dermatologické poradenství je nedílnou součástí našich služeb. V našem sortimentu nabízíme širokou škálu dermokosmetických přípravků, které splňují ty nejpřísnější požadavky farmaceutického průmyslu a za jejichž přípravou stojí experti z dermatologie, farmacie a dalších oborů.

Ať již se jedná o přípravky z řad Vichy, La Roche-Posay, Avene, Bioderma, Weleda a dalších, jsme schopni za pomoci individualního přístupu najít idealní volbu pro každého.